Sambro – ліцензовані дитячі товари із Англії

Наш досвід в сфері ліцензованих товарів зростав від часу до часу протягом багатьох років, ми встановили міцні стосунки з власниками ліцензій, які дозволяють нам створювати недорогі продукти, які є інноваційними і високої якості.

Працюючи в тісній співпраці з власниками ліцензій, наша команда розробників тепер може обслуговувати замовлення широкого діапазону підприємств роздрібної торгівлі, які охоплюють безліч різних категорій товарів, включаючи іграшки, предмети декоративно-прикладного мистецтва і канцелярське приладдя, сумки і колісні товари. Серйозні інвестиції також дозволили нам розробити наше власне обладнання, яке ще більше підвищує асортимент, який ми пропонуємо.

Цей прогрес дозволив Sambro створити один універсальний магазин для роздрібних клієнтів, які шукають не лише широкий асортимент, а й хорошу ціну і постійну підтримку продажів.

В цьому році, схоже, буде ще один блискучий рік для Sambro, який ми прагнемо побудувати на успіху 2016 року, з новими обсягами і ліцензіями.

Гуртівня Gatito пропонує широкий асортимент продукції, яка доступна протягом 24х годин після оплати, а вже з нашої гуртівні в Польщі Ви зможете замовити продукцію Sambro безпосередньо в Україну будь-яким зручним для Вас способом.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *