Про нас

Гуртівня дитячого одягу та аксесуарів Gatito має офіс в центрі гуртової торгівлі SCC Poland International Trade Center в м. Явожно (Польща), який знаходиться прямо на автостраді А4 між Катовіце і Краковом.
Ми являємось дистриб’ютором брендів Euroswan і Cerda в Польщі.
Гуртівня Gatito займається гуртовим продажем ліцензованого дитячого одягу, дитячих ліцензійних аксесуарів, текстилю та іграшок.
Ми намагаємось запропонувати Вам високу якість продукції, яка буде відповідати Вашим очікуванням.
Всі ліцензовані товари, які ми продаємо, мають сертифікати оригінальності.
Ми спеціалізуємось на продажу продуктів з різними ліцензіями: Minions, The Avengers, Minecraft, Angry Birds, Star Wars, Spiderman, Cars, Frozen, Minnie Mouse, Violetta, My Little Pony і багатьох інших героїв казок, фільмів та ігор для дітей.
Ми прагнемо постійно розширяти нашу пропозицію і покращувати якість обслуговування наших клієнтів. Ми відкриті до всіх Ваших зауважень і пропозицій.
Ми співпрацюємо з гуртовими покупцями, а також з фізичними особами-підприємцями в сфері продажу одягу, текстилю, взуття, аксесуарів та іграшок як у стаціонарних, так і в інтернет-магазинах.

Всю продукцію, яка є в наявності, можна переглянути особисто у нас на складі, за попереднім узгодженням (дзвонити перед приїздом)

Ми працюємо для Вас 7 днів на тиждень:

Понеділок: 8:00-16:00
Вівторок: 8:00-18:00
Середа: 8:00-18:00
Четвер: 8:00-16:00
П’ятниця: 8:00-18:00
Субота: 8:00-14:00
Неділя: 8:00-14:00