Якісна постіль та текстиль від Detexpol

Бренд Detexpol надихає і створює унікальні і позачасові колекції на протязі декількох років. З моменту створення нашої компанії пріоритетом була висока якість за доступною ціною. Ми створюємо наші продукти з особливою пристрастю і послідовністю, яка проявляється як з точки зору виробничих процесів, так і проектування.

З самого початку ми працюємо на задоволення потреб наших клієнтів. Талановиті і універсальні дизайнери, що підтримують новітні технології, поряд з професіоналами в галузі продажів і маркетингу, виконують місію бренду Detexpol, який повинен створити тенденції і задовольнити потреби клієнтів , які шукають привабливий дизайн в поєднанні з високою якістю.

За кілька років діяльності ми створили стиль, що впізнається. Наша продукція відрізняється інноваційною якістю дизайну, увага до деталей і уточнення широкого спектру домашнього текстилю. Наше знання текстильної галузі постійно розвивається. Для того, щоб в повній мірі здійснити реалізацію бренду, і постійно покращувати нашу конкурентоспроможність, ми слідуємо за останніми тенденціями в дизайні текстилю. Високий рівень технології, відмінні показники корисності, яскравий дизайн, широкий діапазон кольорів і ідеальна обробка виробів – це все дозволяює коригувати наші пропозиції під очікуванням клієнтів. Будучи лідером в текстильній промисловості, виробник постільних речей, текстилю та готельних рушників сміливо слідує новим тенденціям, впроваджує передові технології і створює унікальні колекції.

Detexpol сьогодні є одним із найбільш упізнаваних брендів на польському ринку в секторі текстильної продукції. Ми постійно розвиваємося і не обмежуємось тільки нашим ринком. Через велику мережу ділових контактів, наші продукти досягають клієнтів практично по всій Європі, а відтепер є можливість доставки і в Україну. Це демонструє динамічний розвиток бренду, який може запропонувати клієнтам продукцію найвищої якості за відносно низькою ціною.
Замовити продукцію можна у нас в гуртівні.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *