Cerda – якісний бренд дитячого одягу

Продукція для дітей «Cerda» широко відома у всьому світі, завдяки своїм чудовим якісним характеристикам і дивовижному дизайнерському втіленню. Зовсім не даремно, компанія є офіційним власником ліцензії легендарного бренду Walt Disney і декількох інших не менш популярних торгових марок.
Дитячий одяг Cerda чудово підходить для повсякденного використання і активного проведення часу. Розроблені з урахуванням анатомічних вікових особливостей дітей і розраховані на невпинну фізичну активність і допитливість юних модників, фірмові моделі відрізняються винятковою:
– цупкістю;
– зносостійкістю;
– міцністю швів;
– надійністю фурнітури.

М’яке і комфортне дитяче взуття Cerda привертає, перш за все, жорсткою і стійкою основою з ущільненим задником, що має ортопедичний ефект. Неслизька гумова підошва чудово амортизує при ходьбі і дозволяє не боятись за дитину навіть на дзеркально гладенькій підлозі. При цьому в моделях органічно поєднуються текстильні і синтетичні матеріали. Внутрішня частина виготовляється з використанням текстилю, завдяки чому дитяча ніжка не пітніє і не натирає мозолів.
Дитячі моделі «Cerda» характеризуються стильним і виразним дизайном. В оформленні виробів широко використовується яскрава кольорова гамма і сюжетно-образні композиції з сучасних, найбільш улюблених дітьми мультиків, комп’ютерних ігор і коміксів.

Замовити якісну і оригінальну дитячий одяг і взуття Cerda пропонує інтернет-магазин Gatito.pl
Купити продукцію фірми ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті Gatito.pl.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *